Przygotowania ślubne

Ślub jest najważniejszym i najszczęśliwszym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tej uroczystości są długie, męczące i mozolne. Jednak każda pani młoda i pan młody nie może się doczekać tego pięknego dnia. Istotny jest najmniejszy szczegół, serwetki na stołach czy kwiaty w wazonach. Jednak chyba najważniejszym jest strój państwa młodych.
Bardzo ważne jest to, jakiego koloru jest sukienka panny młodej. Wydawać by się mogło, że jest to dosyć oczywista sprawa, sukienka powinna być w kolorze białym, nic bardziej mylnego. Mamy różne odcienie bieli, alabastrowy, mleczny czy kość słoniowa. To jakiego koloru jest sukienka jest bardzo ważne nie tylko dla pani młodej, ale również dla pana młodego. Garnitur ślubny powinien pasować do stroju pani młodej. Nie koniecznie marynarka czy spodnie muszą być w kolorze białym, ale koszula obowiązkowo musi nawiązywać do sukni ślubnej.
Przygotowania ślubne to nie tylko stroje państwa młodych. Należy również pomyśleć o sali czy restauracji. W tym przypadku należy działać ze znacznym wyprzedzeniem, gdyż terminy są bardzo długie. Zatem, jeżeli marzymy o pięknej sali weselnej, powinniśmy szukać minimum dwa lata przed planowanym weselem.
Ślubne przygotowania obejmują także wynajem kamerzysty i fotografa. W tym przypadku, podobnie jak z salą weselną należy działać znacznie wcześniej. Pamiętajmy o tym, że najlepsi profesjonaliści mają napięty terminarz.
Oprócz sali weselnej i fotografa należy pamiętać także o zespole muzycznym, który będzie umilała nam czas. Bardzo popularne stało się korzystanie z usług didżeja, jednak moim zdaniem, nie jest to dobre rozwiązanie. Nasz ślub powinien być pięknie i przede wszystkim elegancko oprawiony. Oprawą tą jest wesele. Zamawiając didżeja minimalizujemy wydarzenie to, do rangi wiejskiej dyskoteki. Nie twierdzę, że wiejskie dyskoteki nie są złe, ale nie mogą być utożsamiane z weselem. Dlatego na przyjęcie najbezpieczniej wybrać dobrą kapelę weselną, która umili nam czas.
Przygotowania do wesele i ślubu są bardzo trudne. Czasem wystarczy niewielki błąd, a cała organizacja może się rozsypać na drobne kawałki. Najważniejsze są stroje państwa młodych. Bardzo istotne jest to, jakiego koloru jest sukienka pani młodej, gdyż musi ona pasować przynajmniej do koszuli pana młodego. Odcieni bieli jest wiele, dlatego warto się zastanowić wcześniej w czym wyglądamy najlepiej.
Każdy w dniu swojego ślubu i wesela chce czuć się dobrze. Jednak, nie ma takiej możliwości. W tym wielkim dniu zawsze państwo młodzi są podenerwowani. Nieważne, jakiego jest koloru jest sukienka pani młodej, nie ważne czy mamy piękną salę, w której wszystko jest doskonale dopasowane, my i tak będziemy się stresować. Dlatego, by uniknąć nerwowych sytuacji, należy wszystko zaplanować ze znacznym wyprzedzeniem. Musimy wiedzieć, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Strój jest najważniejszy, to jakiego koloru jest sukienka pani młodej, ma wpływ na strój pana młodego, ale również i na dekoracje sali weselnej i kościoła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here