oświadczyny w kinie

Oświadczyny w miejscu publicznym to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Wpływa na to wiele czynników. Weźmy pod uwagę kino. W tym wypadku najlepiej byłoby znać kogoś z obsługi, aby w odpowiednim momencie zapalić światło lub zrobić coś co pomogłoby zaaranżować sytuacje i dodać klimatu. Oświadczyny jest to jednak kwestia indywidualna. Należy pamiętać, że nie każdej kobiecie powinno oświadczać się w taki sposób. Dla kogo więc taki rodzaj zaręczyn? Na pewno dla osoby, która jest bardziej śmiała i nie przeszkadzałoby jej to, że znajduje się w miejscu otoczonym ludźmi. Oświadczyny w kinie to również doskonały pomysł dla kobiety uwielbiającej kino i filmy.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/oswiadczyny-w-kinie/

Łamanie stereotypów dotyczących oświadczyny w kinie

Wiele panów nie wie, że dla kobiety miejsce oświadczyn nie jest wcale najważniejsze. Jaka jest prawda? Kobietom tak naprawdę zależy na tym, aby oświadczyny były szczere oraz abyście byli ze sobą szczęśliwi i kochali się. Nie oznacza to jednak, że większość pań nie będzie wzdychać do romantycznych oświadczeń w komediach romantycznych. W gruncie rzeczy najlepiej jednak jest postawić na to co podpowiada serce. Z pewnością żadna z kobiet nie oczekuję, że w oświadczyny ich mężczyzna przyjedzie na białym rumaku wraz z pierścionkiem i kwiatami.

Czy oświadczyny w kinie to jednak dobry pomysł dla każdego?

Pamiętaj, że tego dnia możesz zrobić wszystko po swojemu. Nie sugeruj się tym co mówią Ci koledzy lub co podpowiada rodzina. To Ty przecież najlepiej znasz swoją drugą połówkę – wiesz co lubi a zapewne nawet wiesz w jaki sposób chciałabym, abyś się jej oświadczył. Nie w każdym przypadku dobrze jest kombinować. Być może tak samo Ty jak i Twoja partnerka nie lubicie wywoływać tak dużego zamieszania i robić dookoła siebie szumu. Oświadczyć się można również w domu. Z pewnością będzie to bardzo romantyczne kiedy odpowiednio to zaaranzujes. Dodatkowo możesz ominąć stresu związanego z tym jak zareagują ludzie na około. Przygotuj swoje ukochanej romantyczną kolację, zapal świece, rozsyp płatki róż na podłodze oraz przygotuj jej wspaniałą kąpiel. Wyczuj odpowiedni moment, a oświadczyny w domu mogą okazać się jak z bajki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here