Rocznica ślubu, co kupić?

Nie ma osoby, która nie lubi dostawać prezentów. Lubimy niespodzianki, element zaskoczenia… Urodziny, imieniny… Cieszymy się kiedy bliscy o nas pamiętają, bo właśnie to w obdarowywaniu jest najważniejsze. Cena prezentu, ładne opakowanie, to tylko szczegóły. Najważniejsza jest pamięć.
Kobiety uwielbiają kiedy ich mężczyźni pamiętają o bukiecie kwiatów czy czekoladkach 8. marca, a każda babcia czeka na wizytę wnuczka 21. stycznia. Nie ma dziecka, które nie wyczekiwałoby 6. grudnia na Mikołaja z workiem prezentów. Nie ma wtedy większego szczęścia, niż widok zapakowanej paczki pod choinką.
Jest jeszcze jedna data, która w każdym małżeństwie jest wyjątkowa – to rocznica ślubu. Dzień, w którym dwoje ludzi zdecydowało się ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość, na całe życie.
W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie przywiązują dużej wagi do dat. Nie planują z wyprzedzeniem, nie omawiają z kolegami i nie przeżywają tygodniami w co się ubiorą w tym dniu. Ponieważ to kobiety z natury są bardziej emocjonalne i wrażliwe, mężczyzna sporo ryzykuje zapominając o tak ważnej dacie w kalendarzu.
Jak co roku, pojawia się ten sam problem – jaki prezent na rocznice ślubu będzie idealny dla kobiety?
Nie ma na świecie żony, która od swojego ukochanego nie chciałaby dostać biżuterii. Kobiety kochają błyskotki, kryształki…. Gdyby istniała taka możliwość, duża ich część zamieszkałaby u jubilera. Jeśli więc mąż ma problem, bransoletka, kolczyki czy naszyjnik, to zawsze świetny pomysł.
Doskonałym pomysłem może być również książka – kobiety uwielbiają zarówno romanse, jak i kryminały, a dobry mąż na pewno zna ulubionego autora żony.
Ważne jest, kiedy zastanawiamy się jaki prezent na rocznice ślubu może być tym najlepszym, pomyśleć o tym, co nasza druga połówka lubi najbardziej.
Jeżeli mąż jest maniakiem gier komputerowych, warto pomyśleć o nowym tytule, którego nie ma jeszcze w swojej kolekcji. A może lubi adrenalinę? Warto wtedy zabrać go do parku rozrywki czy tunelu aerodynamicznego, gdzie będzie miał okazję polatać przy prędkości ponad 300 km/h.
W okrągłe rocznice, kiedy planujemy wydać nieco więcej na prezent, warto pomyśleć o romantycznym weekendzie poza domem, na przykład w SPA. Pozwoli to zrelaksować się, odprężyć, nabrać oddechu i co najważniejsze, spędzić trochę czasu tylko we dwoje.
Bywa jednak i tak, że kredyt, czy remont domu pochłonął większość domowego budżetu i nie stać nas na drogie prezenty. Żaden problem! W dawaniu prezentów liczy się pamięć, prosty gest. Doskonałym pomysłem może okazać się wydrukowane wspólne zdjęcie, włożone w ramkę, które nasza druga połówka będzie mogła położyć sobie w pracy na biurku.
Możemy również stworzyć playlistę, na której nagramy ulubione piosenki męża czy żony.
I mimo, iż co roku stajemy przed trudnym wyborem jaki prezent na rocznice ślubu zadowoli najbardziej naszego ukochanego, najważniejsze jest by spędzić ten dzień wspólnie. Przytulić się, pocałować i zapewnić, że nasze uczucia nie zmieniły się na przestrzeni lat…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here