Projektowanie chłodni magazynowych

Chłodnie magazynowe to specjalistyczne obiekty, które służą do przechowywania produktów różnego rodzaju, wymagających niskich temperatur. Dzięki optymalnym warunkom przechowywania produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, kwiaty czy inne towary nie są narażone na utratę swoich właściwości, a przez to zachowują najwyższą jakość. Doskonałą izolacje termiczną mogą im zapewnić specjalnie skonstruowane hale ze stali, ponieważ to obiekty, które idealnie się nadają jako chłodnie.

Na czym polega projektowanie chłodni magazynowej?

Projekt chłodni jest ściśle dostosowany do potrzeb Inwestora i spełnia wszystkie jego wymagania, odnośnie wymiaru hali i warunków przechowywania produktów czy towarów. Z tego względu opracowuje się dokładne rozmiary hali i proponuje Inwestorowi rodzaj konstrukcji i obudowy hali, a także różnego rodzaju bramy i drzwi. W przypadku budowy chłodni nie zaleca się stosowania świetlików i okien, a preferuje się oświetlenie sztuczne. Projekt hali magazynowej powinien być zgodny z wizją Inwersora i jego potrzebami oraz oczekiwaniami i spełniać wszystkie wymogi jakościowe.

Firma Kobex – projektowanie chłodni magazynowych

Marka tworzy dokładnie przemyślane projekty, na podstawie których powstają chłodnie o najwyższych standardach jakości, trwałe, solidne, bezpieczne i ekonomiczne. Hala chłodnia posiada wymiary nie mniejsze, niż niż 450 m2, gdzie jej najmniejsza szerokość wynosi 15 m, zaś długość 30 m.

Oferujemy różne rozwiązania do których zalicza się konstrukcje na bazie dwuteownika gorącowalcowanego, bez i ze stalowym ściągiem pomiędzy wiązarami. To bardzo popularne i ekonomiczne konstrukcje, które sprawdzają się w przypadku stworzenia prostej i trwałej konstrukcji z dachem dwuspadowym o szerokości do 36 metrów. Innym wariantem jest konstrukcja kratowa, która idealnie się sprawdzi przy szerszych obiektach. Proponujemy różne rodzaje obudowy, takie jak min. płyta warstwowa z wypełnieniem z poliuretanu, oraz płyta z wypełnieniem z wełny mineralnej, które zapewniają doskonałe właściwości termoizolacyjne oraz drzwi i różne rodzaje bram, które mogą być roletowe lub przesuwne – sprawdź ofertę na: https://www.kobexstal.pl/pl/hale/chlodnie/

Jakie są zalety naszych projektów?

Projekty indywidualne, które opracowujemy mają bardzo wiele zalet. Zalicza się do nich ścisłe dopasowanie do potrzeb Inwestora, elastyczność w wyborze konstrukcji, jej wymiarach i kształcie, dostosowanie do stref śniegowych i wiatrowych oraz warunków klimatycznych oraz spełnienie wszystkich wymagań wytrzymałościowych, stawianych przez polskie normy.

Wysokiej jakości zaprojektowane i wybudowane chłodnie magazynowe to świetna okazja dla każdego Inwestora – Kobexstal.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here