Kiedy wykonać przeszczep włosów

Przeszczep włosów Warszawa cieszy się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością. Nikogo już nie powinno dziwić, że ludzie chcą poprawić swój wygląd, ponieważ przydaje się to w wielu sytuacjach.

Problem łysienia

Przede wszystkim można się wtedy poczuć pewniej, dzięki czemu łatwiej nawiązać jakąś relację. Włosy są bardzo ważne, ponieważ jest to praktycznie pierwsza rzecz jaką widzą inni. Łysienie jest powszechnym problemem i dotyczy aż 50% kobiet oraz 60% mężczyzn na całym świecie. Niestety odpowiedzialne są za to głównie uwarunkowania genetyczne, dlatego nie mamy na to żadnego wpływu. Klinika włosa Warszawa może zaradzić tym problemom, ponieważ jedną z usług jest przeszczep włosów. Trzeba jednak mieć na uwadze, że należy wykonać kilka takich zabiegów, żeby efekty były zauważalne. Przeszczep włosów Warszawa jest też dosyć drogi, a pojedynczy zabieg kosztuje około 5 – 10 tysięcy złotych. Jest to duża kwota, dlatego nie wszyscy pacjenci mogą sobie pozwolić na taki jednorazowy wydatek. Klinika włosa Warszawa oferuje jednak rozłożenie tej kwoty na raty, ponieważ firma współpracuje z bankiem. Warto dodać, że pracują tu najlepsi specjaliście, dlatego pacjenci przyjeżdżają z całego kraju.

Jak wygląda zabieg przeszczepienia włosów?

Prawidłowo przeprowadzony zabieg jest całkowicie bezpieczny, ale mogą pojawić się takie objawy jak zaczerwienienie oraz niewielki obrzęk, które powinny ustąpić maksymalnie po dwóch tygodniach. Jeżeli będą się utrzymywać dłużej, lub ból się nasili to trzeba jak najszybciej skonsultować się z lekarzem, który zbada stan naszego zdrowia. Doraźnie mogą zadziałać leki przeciwbólowe, ale trzeba mieć na uwadze, że to nie wyeliminuje źródła problemu, dlatego i tak niezbędna będzie konsultacja lekarska. Zabieg rozpoczyna się od znieczulenia miejscowego, a gdy zacznie działać lekarz zabiera się do wycięcia paska owłosionej skóry z potylicy. Jest to miejsce, gdzie z reguły jest dużo włosów, dlatego idealnie pasuje. W każdym z implantów powinny znaleźć się tylko trzy mieszki włosowe. W aptekach można spotkać preparaty dostępne bez recepty, które w teorii mają naprawić problem łysienia. W rzeczywistości na niewiele się one przydadzą, ponieważ nie są skuteczne. Dlatego lepiej od razu umówić się na przeszczep włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here