Ile kosztuje organizacja urodzin dziecięcych poza domem

Wygoda, oszczędność czasu, ale także spełnienie dziecięcych marzeń – to tylko niektóre zalety związane z urządzeniem urodzin dziecięcych poza domem. Z jakimi kosztami muszą liczyć się rodzice? Sprawdzamy ceny!

Co wpływa na koszt urodzin dziecięcych?

Dzisiaj urodziny dla dzieci mogą być zorganizowane w różnorodnych miejscach. Na małego solenizanta oraz jego gości czekają nie tylko sale zabaw, parki trampolin i tory gokartowe, lecz także miejsca jak muzea, galerie sztuki czy centra edukacyjne.

Na koszt organizacji urodzin dziecięcych poza domem składa się mnóstwo czynników, stąd też ostateczną cenę za przyjęcie można poznać dopiero po ich uwzględnieniu. Co dokładnie wpływa na ten wydatek?

Na koszt organizacji urodzin dziecięcych składają się:

– Wybrane miejsce i jego cennik,
– Dzień organizacji urodzin – w weekendy ceny są wyższe,
– Liczba gości biorących udział w przyjęciu,
– Dodatkowe atrakcje – produkty i usługi wykupione na urodziny.

Cena za przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Najczęściej za Urodziny dla dzieci zorganizowane poza domem należy uiścić opłatę w wysokości od 50 do 80 złotych za jednego gościa. Zdarzają się jednak także oferty w wyższych cenach, na przykład około 100-120 złotych za osobę.

W skład opłaty wchodzi obsługa w wybranym pakiecie, w tym wynajęcie salki dla gości, korzystanie z dostępnych w cenie atrakcji, na przykład wejście na salę zabaw, poczęstunek w określonym zakresie.

Ponadto, zależnie od oferty urodzin dla dzieci, podstawowa cena może obejmować dekoracje na przyjęcie urodzinowe, opiekę sprawowaną przez opiekuna, zaproszenia dla dzieci, mały podarunek dla solenizanta.

Dodatkowe atrakcje urodzinowe – ile kosztują?

W wielu miejscach, w których organizowane są urodziny dla dzieci, można także dokupić dodatkowe usługi. Dzięki nim przyjęcie urodzinowe może być jeszcze ciekawsze i przez to niezapomniane.

Wśród często wybieranych produktów i usług dodatkowych znajdują się:

– Tort urodzinowy dla dziecka – 100-300 złotych zależnie od wariantu i wielkości – warto pamiętać o tym, że za wniesienie własnego tortu na przyjęcie może być pobrana opłata,
– Animator – 200 złotych,
– Piniata – 100 złotych,
– Warsztaty – od 100 złotych,
– Malowanie twarzy – 50-100 złotych,
– Zwierzątka z balonów – 100 złotych,
– Pokaz magiczny – 500 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here