fryzury
fot.: pexels.com

Każdy sezon przynosi nowe trendy w stylizacji włosów. Nie inaczej jest w roku 2020, w którym nie brakuje pomysłów na ciekawe fryzury. Jak warto czesać się w tym roku, aby czuć się modnie? Oto popularne propozycje.

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/modne-fryzury/

Najmodniejsze damskie fryzury

W przypadku fryzur damskich, to w 2020 roku najmodniejsze będą krótkie włosy. Właśnie dlatego, można sobie pozwolić na różne kombinacje jeżeli chodzi o boby. Bez względu na to, na jaki typ boba się zdecydujemy, to najważniejszym zadaniem tej fryzury jest podkreślenie delikatnej kobiecej urody.

W przypadku boba, możemy sobie pozwolić na klasyczną odmianę tej fryzury, w której włosy są skrócone równo do ramion; cool boba, gdzie cała uwaga skupia się na pofalowanych lokówką końcówkach. Bardzo modny jest także blunt bob, który również opiera się na naturalnych falach oraz pixie cut. Ta ostatnia jest zarezerwowana w szczególności dla kobiet, które nie boją się eksperymentów. Pixie Cut składa się z mocno wygolonego tyłu i boków głowy oraz krótkiej grzywki.

Asymetryczne wariacje

W 2020 roku, niezwykle modne są odważne i dość radykalne uczesania. Właśnie dlatego, tak wiele pań decyduje się na fryzury asymetryczne. Należą do nich m.in. krótkie włosy z dłuższą grzywką zaczesaną na bok, krótki bob, włosy z asymetrycznym przedziałkiem o różnej długości, asymetryczną fryzurę na włosach kręconych oraz prostych, czy też fryzurę z krótszymi bokami i dłuższą grzywką.

Wybór asymetrycznych fryzur jest naprawdę ogromny. Dzięki temu, może być on całkowicie dopasowany do indywidualnych preferencji, stylu życia, charakteru czy też sposobu ubierania się. Nie należy jednak zapominać o tym, że wybór fryzury powinien opierać się także na posiadanym kształcie twarzy oraz sylwetki. Asymetryczna fryzura w szczególności podkreśli sylwetkę szczupłych osób, natomiast najbardziej będzie pasować do osób niskich o nieco okrągłych kształtach.

Przeczytaj też: http://4emotion.pl/o-czym-nalezy-pamietac-zmieniajac-fryzure/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here