loadingimg

Wczytuję dane...
Regulamin

 

Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep Mydlany Raj. Właścicielem sklepu jest firma Mydlany Raj z siedzibą:, ul. Klonowa 10, 70-896 Załom,  Nr REGON 321295596, Nr NIP 8512837691.

 

1. Sprzedaż artykułów prowadzona jest za pośrednictwem sieci internetowej pomiędzy zamawiającym (zwanym dalej Kupującym), a sklepem Mydlany Raj ( zwanym dalej Sprzedającym ).

 

2. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu. Aby Sprzedający mógł zrealizować zamówienie, niezbędne jest aby Kupujący wypełnił formularz rejestracyjny - podając niezbędne dane.

 

3. Złożenie zamówienia przez Kupującego zostanie potwierdzone drogą e- mailową z podaniem szczegółów związanych z danymi niezbędnymi do uregulowania płatności za zamówienie.

 

4. Jeżeli została wybrana opcja zapłaty przy odbiorze, wysyłka towaru następuje w ciągu 2 dni od momentu złożenia zamówienia. Przy opcji płatność przelewem artykuły są wysyłane w ciągu 2 dni od zaksięgowania odpowiedniej kwoty na koncie sklepu.

 

5. Jeżeli zamówienie ze względu na niedostępność towaru lub jego części będzie wymagało więcej czasu,  Kupujący zostanie o tym poinformowany drogą e- mailową. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania lub zmiany zamówienia.

 

 

6. Możliwe są następujące formy płatności:

  •     przedpłata na konto: 07 1940 1076 5273 9981 0000 0000 w banku Credit Agricole
  •     płatność przy odbiorze, za pobraniem
  •     płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy

 

7.Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowo dokonaną płatność przez Kupującego.

 

8. W przypadku złożenia zamówienia i nie dokonaniu płatności w ciągu 7 dni kalendarzowych, koszyk zakupów zostaje anulowany.

 

9. Na czas od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki składają się: czaswysyłki zamówienia - do 2 dni oraz czas dostawy uzależniony od wybranej przez Kupującego formy dostawy: Poczta Polska: paczka ekonomiczna 2-3 dni,  paczkomaty 2-3 dni, kurier- 1-2 dni.

 

10. Kupujący ma prawo do zmiany zamówienia aż do momentu jej wysłania przez Sprzedającego.

 

11 .Koszty dostawy

Sposób dostawy
i płatności

od 0
do 199,99 

powyżej

200

Poczta Polska
przelew

13.00

GRATIS

Poczta Polska
za pobraniem

19.60

12.29

Kurier
przelew

19.90

18.90

Paczkomaty

przelew

10.00

10.00

Odbiór osobisty
w Szczecinie

GRATIS

GRATIS

 

 

12. Kupujący może dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny, pod warunkiem, że towar nie został uszkodzony. Zwrot kosztów odbywa się jako przelew na konto bankowe Kupującego.

 

13. Zdjęcia produktów mogą się nieznacznie różnić od oryginałów, np. kolor mydełek.

 

14. Ceny oferowanych artykułów znajdują się na stronie sklepu. Są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Do zamówienie dolicza się koszty przesyłki, które ponosi Kupujący. Koszt wysyłki zależny jest od zamówienia oraz ciężaru przedmiotów i jest automatycznie doliczany przy zamówieniu.

 

15. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. W przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

 

16. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 17. Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej lub elektronicznej na adres Sprzedającego. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać następujące dane:

·         imię i nazwisko

·         adres do korespondencji (również adres e-mail oraz numer telefonu)

·         przedmiot reklamacji

·         przyczynę reklamacji

·         podpis (tylko w przypadku reklamacji składanej pocztą)

Celem rozpatrzenia reklamacji towaru, Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar do Sprzedawcy.

Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.

W wypadku Klienta będącego Konsumentem, Sprzedawca pokrywa wszystkie udokumentowane koszty reklamacji, w szczególności koszt dostarczenia reklamowanego Towaru do Sprzedawcy i koszt odesłania Towaru do Klienta.

Korzystanie ze strony sklepu Mydlany Raj jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu oraz polityki prywatności. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów .